(Polski) Spersonalizowana gra jako idealny prezent

spersonalizowana gra planszowa jako idealny prezent

(Polski) Spersonalizowana gra jako idealny prezent

Désolé, cet article est seulement disponible en Polonais. Pour le confort de l’utilisateur, le contenu est affiché ci-dessous dans une autre langue. Vous pouvez cliquer le lien pour changer de langue active.

Pomysł na prezent idealny – gra zaprojektowana przez Ciebie!

Niebanalnym pomysłem na prezent są zestawy gier. Gry karciane i planszowe będą najlepszą formą prezentu niemal na każdą okazję. W Fabryce Kart istnieje możliwość spersonalizowania i produkcji gier oraz dopasowania ich do okoliczności – można skorzystać z gotowych już gier i dopasować szatę graficzną do okoliczności, lub zaprojektować i wyprodukować własną grę.

 

 

Planszówka i karcianka pewniakiem na prezent

 

Tradycyjne, planszowe lub karciane gry sprawdzą się jako wspaniały pomysł na prezent ślubny. Będą fantastyczną niespodzianką, jeśli zamówimy do nich własne opakowanie – młoda para za każdym razem, kiedy sięgnie po grę, będzie nas ciepło wspominać.

Moda na gry planszowe trwa w Polsce nieprzerwanie od kilku lat. Partyjka gry w ulubioną planszówkę lub odkrywanie nowej gry jest stałym elementem każdego spotkania towarzyskiego. Wieczory nad planszą do gry są idealną alternatywą dla jesiennej nudy, a latem coraz częściej można zauważyć nowy trend: grupa znajomych pochylona nad grą siedzi na plaży lub przy grillu. Gry mają wiele zalet
– integrują, edukują, rozwijają kreatywność. Są zapakowane w wygodne pudełka, co ułatwia ich przenoszenie. I najważniejsze – można grać w nie bez dostępu do Internetu! Można usiąść na środku polany i oddać się relaksowi! To tylko od nas zależy, kiedy kończymy grę, czy rozegramy kolejną rundę.

Podarowanie komuś w prezencie gry spersonalizowanej przez Fabrykę Kart pokazuje, że zależało nam na ofiarowaniu prezentu z pomysłem, prezentu, który będzie umilał czas wolny i który będzie zawsze modny.

Gry karciane z wizerunkiem postaci z bajek będą wspaniałym upominkiem dla uczestników zabawy urodzinowej dla dzieci lub prezentem dla całej klasy z okazji wygranej w zawodach sportowych. Koszt takiego prezentu jest niewielki, a gwarantuje radość  i uśmiech na buziach dzieci. A przecież o to chodzi w dawaniu prezentów! Jeśli Wasza Babcia uwielbia stawiać pasjanse, z okazji Dnia Babci możecie ofiarować jej nową talię kart z Waszym wspólnym zdjęciem – poczuje się wyjątkowo!  Jeśli wśród swoich znajomych macie początkującego biznesmena albo inwestora budowlanego, możecie podarować mu grę Anty-Monopol, z zaprojektowaną przez siebie w Fabryce Karta planszą lub pionkami do gry! A jeśli Twoje dziecko ma problemy z matematyką, a liczenie sprawia mu trudność
– spróbuj przekonać go do statystki za pomocą zabawy. Znajdź grę edukacyjną, która wymaga tych umiejętności i spędzajcie wspólnie czas na nauce i zabawie.

 

 

Gry karciane jako uniwersalny nośnik reklamowy

 

Zamówienie spersonalizowanej gry, z własnym nadrukiem to także wspaniała forma reklamy. Korzystając z usług wytwórni gier Fabryka Kart i zamawiając spersonalizowane gry można dotrzeć do grupy odbiorców, u których zostaniemy w pamięci – a to chodzi w dobrej reklamie. Na kongresach, targach czy dniach otwartych spersonalizowana talia do gry będzie idealnym prezentem do wręczenia potencjalnym klientom.

Niezależnie od tego, na ile osób zaprojektowana jest gra – warto ją otworzyć przy znajomych. Możecie zagrać w dwie drużyny, albo połączyć się w pary – w ten sposób zwiększycie zaangażowanie
i zacieśnicie między sobą więzi. Fajnie będzie opowiadać, jak graliście w grę według swoich zasad i ile z tego powodu było momentów do śmiechu!

 

Dowiedz się więcej o tym jak, krok po kroku, wyprodukować własną grę reklamową. Pobierz bezpłatny poradnik!

 

(Polski)

Produkcja gry reklamowej – co musisz wiedzieć na początek?