Karty do gry – uniwersalny nośnik reklamowy

rewersy reklamowe kart do gry

Karty do gry – uniwersalny nośnik reklamowy

 

Każda firma w pewnym momencie musi zdecydować o wyborze gadżetu reklamowego. Okazji jest wiele: targi, eventy i konkursy, upominki świąteczne lub okazjonalne dla kontrahentów. Podpowiemy, dlaczego warto postawić na gry karciane z nadrukowanym logo.

Najlepszy gadżet to gadżet praktyczny lub taki, dzięki któremu twoi konsumenci będą mogli budować pozytywne doświadczenie i odczucia związane z twoją marką. Długopis, smycz albo pendrive nie robią już na klientach wrażenia. Lepiej postawić na gadżet, który pozwala na budowanie relacji międzyludzkich. Najlepiej łączą ludzi… gry towarzyskie.

 

 

Moda na planszówki

 

Od kilku lat niezmiennie panuje w Polsce moda na grę w planszówki oraz gry karciane. Ten trend dotyczy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. W dużych miastach miłośnicy rywalizacji i wspólnego spędzania czasu coraz częściej przedkładają domówki przy grach towarzyskich lub wieczory w kafejkach z grami planszowymi nad imprezy i wyjścia do pubu. Gry to powszechny obiekt pożądania, coś co każdy chciałby dostać na prezent.

 

 

Gra jako gadżet reklamowy

 

Wspólnie spędzony czas na grach towarzyskich daje uczestnikom poczucie satysfakcji i wspólnoty. Dlatego gra czy karty z logo marki to świetny pomysł. Pozytywne emocje gracze, świadomie lub nieświadomie, w dużym stopniu przeniosą na firmę. Wiedzą o tym marketerzy i specjaliści od wizerunku, dlatego coraz częściej wybierają gry i karty jako gadżet reklamowy dla swojej firmy.

 

 

Logo na awersie, rewersie karty czy na opakowaniu?

 

Jako producent gier i kart do gry na zlecenie jesteśmy w stanie dopasować ofertę do indywidualnych wymagań i preferencji naszych klientów. Personalizujemy karty w dowolny sposób. Logo firmy może być umieszczone na rewersie, awersie oraz opakowaniu kart (stosujemy rewers ramkowy i spadowy). Bardziej zaawansowane rozwiązania to fabuła gry owita wokół przygód i perypetii brand hero marki.

Ważne jest ciekawa strategia gry i wciągająca rozgrywka z dobrze sformułowanymi zasadami. Poza licznymi wzorami standardowymi pula kart produkowanych przez naszą firmę obejmują awersy dedykowane do gier takich jak: Bridge, Black Jack, Poker, Canasta, Kierki, Skat, Schafkopf/Tarok, Gaigel/Binokel, Jass/Piquet, Doppelkopf, Tarot i wielu innych.

Nasi klienci mogą wybierać spośród wielu rozmiarów i kształtów kart reklamowych. Jeśli chodzi o talie, standardowo wykonujemy: 24 kartowe, 2 x 24 kartowe, 55 kartowe oraz 2 x 55 kartowe. Standardowe zaokrąglenie rogu to 4 mm. Reklamowe karty do gry pokrywamy lakierem dyspersyjnym. Oczywiście wykonujemy różnego rodzaju zdobienia na życzenie, m.in.: UV, brokat, metalizer i inne.

Nasze talie mogą być pakowane w tradycyjne kartonowe pudełka, flowpacki, torebki papierowe lub foliowe (w opakowaniach periodyków lub wydawnictwach okazjonalnych),  kartoniki lub kartoniki podwójne, kartoniki z zawieszką, opakowania kartonowe różnej wielkości, pudełka plastikowe pojedyncze lub podwójne, pudełka typu denko-wieczko lub  formę metalowej puszki, etui ze skóry, drewnianej szkatułki, tekturowego pudełka z wkładką np. welurową.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą kart lub gier jako gadżetów reklamowych, zapraszamy do kontaktu. Zawsze wchodzimy do gry!