Spersonalizowana gra jako idealny prezent

spersonalizowana gra planszowa jako idealny prezent

Spersonalizowana gra jako idealny prezent

Pomysł na prezent idealny – gra zaprojektowana przez Ciebie!

Niebanalnym pomysłem na prezent są zestawy gier. Gry karciane i planszowe będą najlepszą formą prezentu niemal na każdą okazję. W Fabryce Kart istnieje możliwość spersonalizowania i produkcji gier oraz dopasowania ich do okoliczności – można skorzystać z gotowych już gier i dopasować szatę graficzną do okoliczności, lub zaprojektować i wyprodukować własną grę.

 

 

Planszówka i karcianka pewniakiem na prezent

 

Tradycyjne, planszowe lub karciane gry sprawdzą się jako wspaniały pomysł na prezent ślubny. Będą fantastyczną niespodzianką, jeśli zamówimy do nich własne opakowanie – młoda para za każdym razem, kiedy sięgnie po grę, będzie nas ciepło wspominać.

Moda na gry planszowe trwa w Polsce nieprzerwanie od kilku lat. Partyjka gry w ulubioną planszówkę lub odkrywanie nowej gry jest stałym elementem każdego spotkania towarzyskiego. Wieczory nad planszą do gry są idealną alternatywą dla jesiennej nudy, a latem coraz częściej można zauważyć nowy trend: grupa znajomych pochylona nad grą siedzi na plaży lub przy grillu. Gry mają wiele zalet
– integrują, edukują, rozwijają kreatywność. Są zapakowane w wygodne pudełka, co ułatwia ich przenoszenie. I najważniejsze – można grać w nie bez dostępu do Internetu! Można usiąść na środku polany i oddać się relaksowi! To tylko od nas zależy, kiedy kończymy grę, czy rozegramy kolejną rundę.

Podarowanie komuś w prezencie gry spersonalizowanej przez Fabrykę Kart pokazuje, że zależało nam na ofiarowaniu prezentu z pomysłem, prezentu, który będzie umilał czas wolny i który będzie zawsze modny.

Gry karciane z wizerunkiem postaci z bajek będą wspaniałym upominkiem dla uczestników zabawy urodzinowej dla dzieci lub prezentem dla całej klasy z okazji wygranej w zawodach sportowych. Koszt takiego prezentu jest niewielki, a gwarantuje radość  i uśmiech na buziach dzieci. A przecież o to chodzi w dawaniu prezentów! Jeśli Wasza Babcia uwielbia stawiać pasjanse, z okazji Dnia Babci możecie ofiarować jej nową talię kart z Waszym wspólnym zdjęciem – poczuje się wyjątkowo!  Jeśli wśród swoich znajomych macie początkującego biznesmena albo inwestora budowlanego, możecie podarować mu grę Anty-Monopol, z zaprojektowaną przez siebie w Fabryce Karta planszą lub pionkami do gry! A jeśli Twoje dziecko ma problemy z matematyką, a liczenie sprawia mu trudność
– spróbuj przekonać go do statystki za pomocą zabawy. Znajdź grę edukacyjną, która wymaga tych umiejętności i spędzajcie wspólnie czas na nauce i zabawie.

 

 

Gry karciane jako uniwersalny nośnik reklamowy

 

Zamówienie spersonalizowanej gry, z własnym nadrukiem to także wspaniała forma reklamy. Korzystając z usług wytwórni gier Fabryka Kart i zamawiając spersonalizowane gry można dotrzeć do grupy odbiorców, u których zostaniemy w pamięci – a to chodzi w dobrej reklamie. Na kongresach, targach czy dniach otwartych spersonalizowana talia do gry będzie idealnym prezentem do wręczenia potencjalnym klientom.

Niezależnie od tego, na ile osób zaprojektowana jest gra – warto ją otworzyć przy znajomych. Możecie zagrać w dwie drużyny, albo połączyć się w pary – w ten sposób zwiększycie zaangażowanie
i zacieśnicie między sobą więzi. Fajnie będzie opowiadać, jak graliście w grę według swoich zasad i ile z tego powodu było momentów do śmiechu!

 

Dowiedz się więcej o tym jak, krok po kroku, wyprodukować własną grę reklamową. Pobierz bezpłatny poradnik!

 

Produkcja gry reklamowej – co musisz wiedzieć na początek?